Jídelníček

Úterý 20.11.2018

Svačina 1: cereálie s mlékem, čaj, voda (1,6,7,12)

Polévka: s rýží a hráškem (1,3,4,6,7)

Oběd: nugety z lososa, bramvorová kaše, čaj, voda (4,7)

Svačina 2: chléb, sýr Philadelphia, zelenina, caro, čaj, voda (1,6,7)

Středa 21.11.2018

Svačina 1: chléb, šunková pěna, zelenina, čaj, voda (1,6,7)

Polévka: květáková (1,3,4,6,7)

Oběd: čína z kuřecího masa, rýže, vitamínový nápoj, voda (1,3,6,7,9,13,4)

Svačina 2: chléb s ramou, ovoce, čaj s mlékem, čaj, voda (1,6,7)

Čtvrtek 22.11.2018

Svačina 1: toustový chléb, pomazánka z taveného sýra, zelenina, čaj, voda (1,6,7)

Polévka: hovězí s těstovinou (1,9)

Oběd: svíčková na smetaně, houskový knedlík, čaj, voda (1,3,7,9,10)

Svačina 2: celozrnné pečivo, ovoce, milky shake, čaj, voda (1,7)

Pátek 23.11.2018

Svačina 1: chléb, pomazánka z tuňáka, zelenina, čaj, voda (1,4,6,7,10)

Polévka: fazolová (1,3,4, 6,7)

Oběd: sekaná pečeně, brambory, zelný salát, linie, voda (1,3,6,7,12)

Svačina 2: vánočka, kakao, čaj, voda (1,7)

Seznam alergenů

1 Obiloviny obsahující lepek
pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní odrůdy a výrobky z nich

2 Korýši
a výrobky z nich

3 Vejce
a výrobky z nich

4 Ryby
a výrobky z nich

5 Podzemnice Olejná (arašídy)
a výrobky z nich

6 Sójové boby (sója)
a výrobky z nich

7 Mléko
a výrobky z něj

8 Skořápkové plody
mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamie a výrobky z nich

9 Celer
a výrobky z něj

10 Hořčice
a výrobky z ní

11 Sezamová semena (sezam)
a výrobky z nich

12 Oxid siřičitý a siřičitany
v koncentracích vyšších 10 mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2

13 Vlčí bob (lupina)
a výrobky z něj

Kalendář akcí

Úterý 20.11.2018

Anežský klášter - " Barevný svět" - Předškoláci

08:45 - 00:00 (Červená (Krtci))
Středa 21.11.2018

Divadlo v MŠ Pernerova

09:00 - 10:00 (Žlutá (Myšky))
Kryštůfek  a lesní bytosti  (modrá,žlutá,zelená,červená)

BÍLÁ+FIALOVÁ - Anežský klášter - předškoláci

09:00 - 12:00 (Mateřská škola)
Předškoláci z obou tříd jdou na program " BAREVNÝ SVĚT" Odchod: po svačině v 9h Návrat: oběd ve 12h Děkujeme za dochvilnost Bíláčči a Fialky

Divadlo v MŠ Pernerova

09:30 - 10:30 (Žlutá (Myšky))
Krystůfek a lesňí bytosti

Divadlo v mš "Kryštůfek a lesní bytosti"- všechny děti

10:00 - 10:00 (Modrá (Žabky))

Divadlo v Mš - Kryštůfek a lesní bytosti.

10:00 - 00:00 (Červená (Krtci))

Divadlo v mš "Kryštůfek a lesní bytosti"- všechny děti

10:00 - 11:00 (Zelená (Ježci))
Čtvrtek 22.11.2018

Předškoláci - komentovaná prohlídka NÁRODNÍHO DIVADLA

08:00 - 12:00 (Modrá (Žabky))
Odchod v 8.00 hodin! Nechť mají děti s sebou batůžek s pitím!
Pátek 23.11.2018

Předškoláci - divadlo Minor "Polní žínka Evelínka"

08:30 - 11:00 (Modrá (Žabky))
Odchod z mš v 8.30 hodin. Nechť mají s sebou děti batůžek s pitím!

Divadlo Minor -pro předškoláky

09:30 - 10:30 (Žlutá (Myšky))
Polnì Žìňka Evelínka 
Sobota 24.11.2018
Neděle 25.11.2018
Pondělí 26.11.2018
Všechny akce >