Kontakty

Ředitel

Mgr. Jan Korda
Ředitel, Učitel Hv
Umístění: Ředitelna - 1. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: jan.korda@zs-ln.cz
Telefon 2: 602 286 973

Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ

Mgr. Lenka Pechátová
Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ, učitelka OSV
Umístění: 1. patro

Další kontakty

Email 2: zastupkyne@zs-ln.cz
Telefon 2: 723 778 527
Mgr. Lubomira Predmerská
Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ, učitelka Př

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 673

Zástupkyně ředitele školy pro MŠ

Petra Motyčková
Zástupkyně ředitele školy pro MŠ

Učitel/ka 1. stupeň

Mgr. Marcela Bílá
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 3. D
Mgr. Irena Dlasková
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 2. D
Umístění: 1. patro ZŠ Lyčkovo náměstí
Lucie Glogarová
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 2. B
Mgr. Lenka Kader Aghová
Učitel/ka 1. stupeň, Učitelka Čj pro cizince
Třída: 6. A
Umístění: 1.patro
Mgr. Lucie Klimešová
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 2. A
Umístění: sborovna
Mgr. Roman Kučera
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 3. C
Mgr. Gabriela Mašková
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 6. C
Umístění: 1.patro
Jana Procházkova
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 5. C
Mgr. Michaela Štefaníková
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 5. B
Umístění: 2.patro
PhDr. Jiří Brůžek
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 6. B
Mgr. Veronika Dobrovolná
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 5. A
Umístění: 2.patro
Mgr. Marie Hronková
Učitel/ka 1. stupeň, Aj
Bc. Jana Kadlecová
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 3. B
Umístění: 3. patro

Další kontakty

Email 2: jana.trida@seznam.cz
Telefon 2: 221 779 675 - sborovna
Mgr. Ivana Königová
Učitel/ka 1. stupeň, výchovná poradkyně školy
Třída: 4. B
Umístění: 2. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: sisha1@seznam.cz
Mgr. Kamila Kyjanková
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 3. A
Umístění: 1.patro
Alena Nosková
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 4. A

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 683 - kabinet
Veronika Sedláková
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 4. C
Umístění: přízemí
Mgr. Petr Tichý
Učitel/ka 1. stupeň
Třída: 2. C

Další kontakty

Email 2: petr.tichy@zs-ln.cz

Učitel/ka 2. stupeň

Mgr. Kateřina Bártová
Učitel/ka 2. stupeň, Výchovná poradkyně školy, Čj - D, spec.pedagog, preventistka školy
Třída: 9. A
Umístění: 2.patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677 - sborovna půda
Bc. Ondřej Černý
Učitel/ka 2. stupeň, učitel Tv, Nj, Pč
Umístění: přízemí školy
Mgr. Petra Holečková
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Nj, Fj
Mgr. Jan Jirovec
Učitel/ka 2. stupeň, učitel TV
Mgr. Barbora Křížová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Aj
Mgr. Kristýna Kutílková
Učitel/ka 2. stupeň, Aj
Ekaterina Nikolaeva
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Nj
Bc. Lenka Ščamburová
Učitel/ka 2. stupeň, Učitelka Čj, D, Př
Třída: 9. B
Mgr Dana Sládková
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka přírodopisu
Bc. Jana Štiková
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Ma a aisstentka pedagoga na 2. stupni
Mgr. Jana Vodná Velebová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Čj, Vv
Třída: 7. A
Mgr. Jan Brabec
Učitel/ka 2. stupeň, učitel Fy - IT
Třída: 9. B
Umístění: 3. patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677 - sborovna půda
PhDr. Olga Havlová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka zeměpisu
Klára Hynečková
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Ma
Mgr. Lenka Kovaříková
Učitel/ka 2. stupeň, Učitelka Tv, Sv
Třída: 7. C
Mgr. Jan Kubát
Učitel/ka 2. stupeň, učitel Př, Che
Třída: 8. B
Mgr. Michaela Milnerová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Čj a Vv
Třída: 8. A
Umístění: 2. patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna
Mgr. Jindřiška Šafková
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka dějepisu
Veronika Škrhová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka matematiky
Mgr. Zuzana Slovinská
Učitel/ka 2. stupeň, AJ
Třída: 7. B
Karolína Svobodová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Fj
Mgr. Gabriela Žďárská
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka Aj
Třída: 9. A
Umístění: 2. patro

Učitel/ka v přípravné třídě

Mgr. Dana Urbánková
Učitel/ka v přípravné třídě, učitelka v přípravné třídě
Třída: 1. A
Umístění: domeček ŠD
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Mgr. Lenka Vaculová
Učitel/ka v přípravné třídě, učitelka v přípravné třídě
Třída: 1. A
Umístění: domeček ŠD

Učitelka MŠ

Mgr. Kristýna Bauerová
Učitelka MŠ, třída Ježci
Umístění: MŠ Pernerova

Další kontakty

Telefon 2: 775 290 831
Helena Cardová
Učitelka MŠ, třída Myšky
Umístění: MŠ Pernerova
Mgr. Tereza Hajko
Učitelka MŠ, třída Pejsci
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Sáva Konečná
Učitelka MŠ, třída Krtci
Umístění: MŠ Pernerova

Další kontakty

Telefon 2: 775 383 715
Ilona Skřivanová
Učitelka MŠ, třída Pejsci
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
DiS. Margita Beranová
Učitelka MŠ, třída Žabky
Umístění: MŠ Pernerova
DiS. Kateřina Charvátová
Učitelka MŠ, třída Žabky
Umístění: MŠ Pernerova
Andrea Horníčková
Učitelka MŠ, třída Krtci
Umístění: MŠ Pernerova

Další kontakty

Telefon 2: 775 383 715
Bc. Barbora Lehocká
Učitelka MŠ, třída Kočky
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí

Další kontakty

Telefon 2: 775 348 463
Bc. Barbora Veselá
Učitelka MŠ, třída Ježci
Umístění: MŠ Pernerova

Další kontakty

Telefon 2: 775 448 176

Speciální pedagog školy

MgA. Magdalena Bořkovcová
Speciální pedagog školy
Umístění: půda ZŠ Lyčkovo náměstí
Mgr. Ester Stará
Speciální pedagog školy, koordinátorka inklutze, logopedka školy
Umístění: 2. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: esterstara@gmail.com
Mgr Klára Fischerová
Speciální pedagog školy
Umístění: 3. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: klarakabrielova@volny.cz

Školní psycholog

Bc. Aneta Plýhalová
Školní psycholog
Umístění: kancelář na půdě
Konzultace: Pondělí a středa 8.00 - 16.00

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 680

Lektor skupinových podpůrných aktivit

DiS. Jana Lejdarová
Lektor skupinových podpůrných aktivit, podpůrné aktivity - doučování

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna

Asistent(ka) pedagoga

Ing. Blanka Douděrová
Asistent(ka) pedagoga, asistentka pedagoga ve 2.D
Mariana Hradilkova
Asistent(ka) pedagoga, asistentka v 1.D
Ester Kaštánková
Asistent(ka) pedagoga
Třída: 1. A
Judita Kösslerová
Asistent(ka) pedagoga, asistentka pedagoga v 1.A
Veronika Lehká
Asistent(ka) pedagoga
Třída: 1. B
Mirjana Patočková
Asistent(ka) pedagoga, Asistentka pedagoga ve 4.B

Další kontakty

Telefon 2: 227 779 679 - kabinet
Mgr. Kateřina Douděrová
Asistent(ka) pedagoga, Asistentka ve 3.A
Mgr. Katarína Hronová
Asistent(ka) pedagoga, asistentka pedagoga ve 3.B
Jan Korenc
Asistent(ka) pedagoga, Asistent pedagoga v 7.B a koordinátor odpoledních podpůrných aktivit
Martina Krupičková
Asistent(ka) pedagoga, asistentka pedagoga v 1.B
Eliška Nádobová
Asistent(ka) pedagoga, asistentka v 2.A
Michaela Rabová
Asistent(ka) pedagoga
Umístění: asistentka pedagoga ve 4.B

Vedoucí vychovatelka školní družiny

Věra Popescuová
Vedoucí vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677

Vychovatelka školní družiny

Zuzana Nešporová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: přízemí vedle recepce
Bc. Markéta Rozsypalová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: půda ZŠ
Štěpánka Tůmová
Vychovatelka školní družiny
Lenka Vyletělová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Bc. Michaela Zoulová
Vychovatelka školní družiny
Jana Poklopová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: přízemí školy 2.C
Bc. Olga Slavíková
Vychovatelka školní družiny
Umístění: Půda ZŠ
Martina Vališová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Petra Wojnarová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: půda ZŠ

Vedoucí školního klubu

Zdeněk Hendrych
Vedoucí školního klubu

Vychovatel(ka) školního klubu

Carla Maside Pujol
Vychovatel(ka) školního klubu, učitelka Šj, vychovatelka ve školním klubu
Vítek Ryba
Vychovatel(ka) školního klubu

Hospodářka

Andrea Březnovská
Hospodářka
Umístění: 1. patro - sborovna
Reni Šebková
Hospodářka, vedoucí školní jídelny
Umístění: 1. patro

Další kontakty

Telefon 2: 775 658 722

Recepční školy

Milena Kolínská
Recepční školy
Martina Mandíková
Recepční školy
Umístění: Přízemí školy

Provozní zaměstnanci ZŠ

Karel Berka
Provozní zaměstnanci ZŠ, školník
Ladislav Hlavatý
Provozní zaměstnanci ZŠ, školník, správce školního hřiště

Kalendář akcí

Úterý 24.10.2017

Tučňáci v Rudolfinu

08:00 - 12:35 (2. B, Web, Základní škola)

Tučňáci v Rudolfinu

10:00 - 13:00 (2. D, Web, Základní škola)
Návštěva známé koncertní síně spolu s programem, který dětem představí vážnou hudbu trochu jinak.

Tučňáci v Rudolfinu

10:00 - 13:00 (2. A, Web, Základní škola)
Cena 120,- Kč http://www.ceskafilharmonie.cz/koncert/2120-tucnaci-v-rudolfinu-pavel-liska

Divadelní představení Noční skřítek

10:00 - 11:00 (1. C)
Středa 25.10.2017
Čtvrtek 26.10.2017
Pátek 27.10.2017
Sobota 28.10.2017
Neděle 29.10.2017
Pondělí 30.10.2017

MŠ Lyčkovo náměstí Depistáž školní zralosti

08:30 - 12:00 (Mateřská škola)
Pro rodiče proběhne od 15:00 - 15:30 přednáška na téma školní zralost vedená paní Hlaváčkovou z Pedagogicko-Psychologické poradny. Konzultace budou od 15:30 - 17:30.
Všechny akce >