Kontakty

Ředitel

Mgr. Jan Korda
Ředitel, Učitel Hv
Umístění: Ředitelna - 1. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: jan.korda@zs-ln.cz
Telefon 2: 602 286 973

Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ

Mgr. Lenka Pechátová
Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ, učitelka OSV
Umístění: 1. patro

Další kontakty

Email 2: zastupkyne@zs-ln.cz
Telefon 2: 723 778 527
Mgr. Lubomira Predmerská
Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ, učitelka Př

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 673

Zástupkyně ředitele školy pro MŠ

Petra Motyčková
Zástupkyně ředitele školy pro MŠ, ČERVENÁ třída

Učitel/ka 1. stupeň

Mgr. Marcela Bílá
Učitel/ka 1. stupeň, 1.C
Třída: 1. C
Mgr. Irena Dlasková
Učitel/ka 1. stupeň, 3.D
Třída: 3. D
Umístění: 2. patro ZŠ Lyčkovo náměstí
Lucie Glogarová
Učitel/ka 1. stupeň, 3.B
Třída: 3. B
Mgr. Lenka Kader Aghová
Učitel/ka 1. stupeň, 2.A, Učitelka Čj pro cizince
Třída: 2. A
Umístění: 1.patro
Mgr. Lucie Klimešová
Učitel/ka 1. stupeň, 3.A
Třída: 3. A
Umístění: sborovna
Mgr. Roman Kučera
Učitel/ka 1. stupeň, 4.C
Třída: 4. C
Mgr. Gabriela Mašková
Učitel/ka 1. stupeň, 2.C
Třída: 2. C
Umístění: 1.patro
Veronika Sedláková
Učitel/ka 1. stupeň, 5.C
Třída: 5. C
Umístění: přízemí
Mgr. Michaela Štefaníková
Učitel/ka 1. stupeň, 4.B
Třída: 4. B
Umístění: 2.patro
PhDr. Jiří Brůžek
Učitel/ka 1. stupeň, 2.B
Třída: 2. B
Mgr. Veronika Dobrovolná
Učitel/ka 1. stupeň, 1.A
Třída: 1. A
Umístění: 2.patro
Mgr. Marie Hronková
Učitel/ka 1. stupeň, Aj
Bc. Jana Kadlecová
Učitel/ka 1. stupeň, 1.B
Třída: 1. B
Umístění: 2. patro ZŠ Lyčkovo náměstí

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna
Mgr. Ivana Königová
Učitel/ka 1. stupeň, 5.B, výchovná poradkyně školy
Třída: 5. B
Umístění: 2. patro
Konzultace: dle domluvy
Mgr. Kamila Kyjanková
Učitel/ka 1. stupeň, 4.A
Třída: 4. A
Umístění: 1.patro
Alena Nosková
Učitel/ka 1. stupeň, 5.A
Třída: 5. A

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 683 - kabinet
Lucie Škrabalová
Učitel/ka 1. stupeň, 4.D
Třída: 4. D
Mgr. Petr Tichý
Učitel/ka 1. stupeň, 3.C
Třída: 3. C

Učitel/ka 2. stupeň

Mgr. Kateřina Bártová
Učitel/ka 2. stupeň, Výchovná poradkyně školy, Čj - D, spec.pedagog, preventistka školy
Umístění: 2.patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677 - sborovna půda
Bc. Ondřej Černý
Učitel/ka 2. stupeň, Tv, Nj, Pč
Umístění: přízemí školy
Klára Hynečková
Učitel/ka 2. stupeň, Ma, Tv
Mgr. Barbora Křížová
Učitel/ka 2. stupeň, 7.A, Aj
Třída: 7. A
Mgr. Kristýna Kutílková
Učitel/ka 2. stupeň, 6.A, Aj
Třída: 6. A
Mgr. Michaela Milnerová
Učitel/ka 2. stupeň, 9.A, Čj a Vv
Třída: 9. A
Umístění: 2. patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna
Mgr. Kateřina Paseková
Učitel/ka 2. stupeň, Př, Ma, FIE
Bc. Lenka Ščamburová
Učitel/ka 2. stupeň, 6.C, Čj, VKZ
Třída: 6. C
Mgr. Zuzana Slovinská
Učitel/ka 2. stupeň, 8.B, AJ
Třída: 8. B
Karolína Svobodová
Učitel/ka 2. stupeň, Fj, Aj, D
Mgr. Gabriela Žďárská
Učitel/ka 2. stupeň, Aj
Umístění: 2. patro
Mgr. Jan Brabec
Učitel/ka 2. stupeň, Fy - IT
Umístění: 3. patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677 - sborovna půda
PhDr. Olga Havlová
Učitel/ka 2. stupeň, 8.C, zeměpis
Třída: 8. C
Mgr. Jan Jirovec
Učitel/ka 2. stupeň, TV, vaření
Mgr. Jan Kubát
Učitel/ka 2. stupeň, 9.B, Př, Che
Třída: 9. B
Bc. Magdaléna Kvášová
Učitel/ka 2. stupeň, 6.B, Př, Osv
Třída: 6. B
Ekaterina Nikolaeva
Učitel/ka 2. stupeň, Nj
Mgr. Jindřiška Šafková
Učitel/ka 2. stupeň, 7.B, dějepis
Třída: 7. B
Veronika Škrhová
Učitel/ka 2. stupeň, učitelka matematiky
Třída: 7. C
Bc. Jana Štiková
Učitel/ka 2. stupeň, asistentka pedagoga 2 stupeň, Fy
Mgr. Jana Vodná Velebová
Učitel/ka 2. stupeň, 8.A, Čj, Vv
Třída: 8. A

Učitel/ka v přípravné třídě

Mgr. Dana Urbánková
Učitel/ka v přípravné třídě, 0.A
Třída: 2. A
Umístění: přízemí ZŠ vpravo
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Mgr. Lenka Vaculová
Učitel/ka v přípravné třídě, 0.B
Umístění: přízemí ZŠ vpravo

Učitelka MŠ

Dana Bartoňová
Učitelka MŠ, MODRÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Mgr. Lucie Bertelmanová
Učitelka MŠ, ČERVENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Irena Marešová
Učitelka MŠ, ŽLUTÁ třída
Libuše Popková
Učitelka MŠ, FIALOVÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Ilona Skřivanová
Učitelka MŠ, FIALOVÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
DiS. Eva Švrčková
Učitelka MŠ, ŽLUTÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
DiS. Margita Beranová
Učitelka MŠ, ČERVENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Kristina Hrušková
Učitelka MŠ, BÍLÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
DiS. Kateřina Murceková
Učitelka MŠ, ZELENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Alžběta Renzová
Učitelka MŠ, MODRÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
DiS. Tereza Slavíková
Učitelka MŠ, ZELENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Mgr. Margareta Vopálenská
Učitelka MŠ, BÍLÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí

Speciální pedagog školy

Mgr. Magdalena Bořkovcová
Speciální pedagog školy, využívá v práci se žáky mimo jiné metodu FIE a metodu Percepčí a motorická oslabení ve školní praxi Mgr. Pavly Bubeníčkové
Umístění: půda ZŠ Lyčkovo náměstí
Mgr. Tereza Hajko
Speciální pedagog školy, logopedka
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Mgr. Michaela Zoulová
Speciální pedagog školy
Mgr Klára Fischerová
Speciální pedagog školy
Umístění: 3. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: klarakabrielova@volny.cz
Mgr. Ester Stará
Speciální pedagog školy, koordinátorka inklutze, logopedka školy
Umístění: 2. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: esterstara@gmail.com

Školní psycholog

Bc. Jana Geisslerová
Školní psycholog
Bc. Aneta Plýhalová
Školní psycholog
Umístění: kancelář na půdě
Konzultace: Pondělí a středa 8.00 - 16.00

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 680

Lektor skupinových podpůrných aktivit

DiS. Jana Lejdarová
Lektor skupinových podpůrných aktivit, podpůrné aktivity - doučování

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna

Asistent(ka) pedagoga

Ing. Blanka Douděrová
Asistent(ka) pedagoga, 1.C
Bc. Eva Háchová
Asistent(ka) pedagoga, 3.D
Ester Kaštánková
Asistent(ka) pedagoga, 2.A
Mgr. Kateřina Košťálová
Asistent(ka) pedagoga, 1.A
Veronika Lehká
Asistent(ka) pedagoga, 2.B
Eliška Nádobová
Asistent(ka) pedagoga, 3.A
Jana Procházkova
Asistent(ka) pedagoga, 4.D
Tereza Tyburcová
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň
Kateřina Valentová
Asistent(ka) pedagoga, 0.B
Mgr. Olga Fišerová
Asistent(ka) pedagoga, 5.A
Mgr. Katarína Hronová
Asistent(ka) pedagoga, 5.B
Jan Korenc
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň, koordinátor odpoledních podpůrných aktivit
Martina Krupičková
Asistent(ka) pedagoga, 2.B
Irena Lucáková
Asistent(ka) pedagoga, 0.A
DiS. Alice Pavelcová
Asistent(ka) pedagoga, 3.A
Bc. Markéta Rozsypalová
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň ZŠ
Jan Tykal
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň

Vedoucí vychovatelka školní družiny

Věra Popescuová
Vedoucí vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677

Vychovatelka školní družiny

Jana Chittendenová
Vychovatelka školní družiny
Jana Poklopová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: přízemí školy 2.C
Bc. Olga Slavíková
Vychovatelka školní družiny
Umístění: Půda ZŠ
Martina Vališová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Petra Wojnarová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: půda ZŠ
Zuzana Nešporová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: přízemí vedle recepce
Michaela Rabová
Vychovatelka školní družiny, asistentka pedagoga 4.B
Štěpánka Tůmová
Vychovatelka školní družiny
Lenka Vyletělová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677

Vedoucí školního klubu

Zdeněk Hendrych
Vedoucí školního klubu

Vychovatel(ka) školního klubu

Ondřej Klouda
Vychovatel(ka) školního klubu
Vítek Ryba
Vychovatel(ka) školního klubu

Hospodářka

Andrea Březnovská
Hospodářka
Umístění: 1. patro - sborovna
Reni Šebková
Hospodářka, vedoucí školní jídelny
Umístění: 1. patro

Další kontakty

Telefon 2: 775 658 722

Recepční školy

Milena Kolínská
Recepční školy
Martina Mandíková
Recepční školy
Umístění: Přízemí školy

Provozní zaměstnanci ZŠ

Karel Berka
Provozní zaměstnanci ZŠ, školník
Ladislav Hlavatý
Provozní zaměstnanci ZŠ, školník, správce školního hřiště

Kalendář akcí

Úterý 20.11.2018

Anežský klášter - " Barevný svět" - Předškoláci

08:45 - 00:00 (Červená (Krtci))

Národní muzeum + výstava 100 let republiky

09:00 - 12:00 (3. B)
Středa 21.11.2018

Divadlo v MŠ Pernerova

09:00 - 10:00 (Žlutá (Myšky))
Kryštůfek  a lesní bytosti  (modrá,žlutá,zelená,červená)

BÍLÁ+FIALOVÁ - Anežský klášter - předškoláci

09:00 - 12:00 (Mateřská škola)
Předškoláci z obou tříd jdou na program " BAREVNÝ SVĚT" Odchod: po svačině v 9h Návrat: oběd ve 12h Děkujeme za dochvilnost Bíláčči a Fialky

Divadlo v MŠ Pernerova

09:30 - 10:30 (Žlutá (Myšky))
Krystůfek a lesňí bytosti

Divadlo v mš "Kryštůfek a lesní bytosti"- všechny děti

10:00 - 10:00 (Modrá (Žabky))

Divadlo v Mš - Kryštůfek a lesní bytosti.

10:00 - 00:00 (Červená (Krtci))

4.C: Výuka dopravní výchovy v učebně doprav. hřiště Prahy 8.

10:00 - 13:00 (4. C)
Předpokládaný návrat do školy kolem 13.h! ČJ, matematiku a průkazku na MHD s sebou.

Divadlo v mš "Kryštůfek a lesní bytosti"- všechny děti

10:00 - 11:00 (Zelená (Ježci))
Čtvrtek 22.11.2018

Předškoláci - komentovaná prohlídka NÁRODNÍHO DIVADLA

08:00 - 12:00 (Modrá (Žabky))
Odchod v 8.00 hodin! Nechť mají děti s sebou batůžek s pitím!

Dopravní hřiště

08:00 - 11:40 (4. D)
Ve čtvrtek jdeme s dětmi na dopravní hřiště, které je v areálu ZŠ Glowackého, Praha 8. Tato hodina bude teoretická, ale je možnost i praxe (dle znalostí a schopností skupiny - vyhodnotí daní školitelé). Proto s sebou: přezůvky, pití, svačinu, cyklistickou helmu lze půjčit na místě (lepší mít vlastní). 
Pátek 23.11.2018

Příprava těsta na perníčky

08:00 - 11:40 (3. B)

Předškoláci - divadlo Minor "Polní žínka Evelínka"

08:30 - 11:00 (Modrá (Žabky))
Odchod z mš v 8.30 hodin. Nechť mají s sebou děti batůžek s pitím!

Divadlo Minor -pro předškoláky

09:30 - 10:30 (Žlutá (Myšky))
Polnì Žìňka Evelínka 
Sobota 24.11.2018
Neděle 25.11.2018
Pondělí 26.11.2018
Všechny akce >