Třída - 7. A

Společný víkend

Milí, drazí,

posílám další informace o nadcházejícím víkendu. Náš víkend jsem nechtěla omezovat, abyste si ho každý užil bez stresu  v rámci svých možností a možností rodiny.

Příjezd je individuální v sobotu od 10h. Chaty budou připravené až po obědě, s domluvou, že rodiny bydlící v chatě, které přijedou dopoledne si dají zavazadla do domu nebo k někomu na pokoj. Adresa a podrobnosti k ubytování jsou na webu www.ubytovani-sazava.cz. Na moje jméno je objednané ubytování, přes něj se hlašte, až přijedete. Každý máte objednané to, co jste si přali. Ubytovaní v chatkách musí mít vlastní spacák.

Jídlo není zajištěné, ale v místě se dá najíst. Na sobotní večer navrhuji oheň a opékání, i když nevím, jestli se to podaří kvůli počasí.

Pro ty, kteří budou mít zájem, mám připravené nějaké zábavy a společný program. Není povinný, pokud si najdete jiný program, nebo celodenní túru, užijte si svobodně.

V neděli odjezd individuální dle Vašich potřeb. Pokud jsem na něco zapomněla a máte dotazy pište, volejte, vše zodpovím.

Těším se na vás zítra. Hydra Verča

PS: Ještě bych vám měla oznámit, že s sebou beru čtyři děti Dobrovolné nepatřící do naší třídy, protože nemohou být s manželem, jak bylo původně domluveno. Díky za pochopení. Na viděnou.

 

Kalendář akcí

Pondělí 27.1.2020
Úterý 28.1.2020
Středa 29.1.2020
Čtvrtek 30.1.2020
Pátek 31.1.2020
Sobota 1.2.2020
Neděle 2.2.2020