Třída - 7. A

3. školní týden - informace

Milí rodiče,

moc Vám za všechno děkuji. A pro tento týden přináším info.

1) Od příštího pondělí začne pro naši třídu fungovat škola on - line a v ní hodnocení a informace pro Vás. Z tohoto týdne by tam měla být informace o testu z angličtiny od Kristýny Kutílkové. Test bude v pondělí.

2) Kdo má zájem o časopis na angličtinu je možné zakoupit si ho do konce týdne.

3) V pátek jdeme na výlet Do Divoké Šárky s Ctiradem a Šárkou. Sraz je v 8 hodin před školou. S sebou: penál, svačinu, pití, průkazku. Kdo nemá ve škole Staré pověsti české, budeme je tento den potřebovat, prosím. Návrat ve 12, 35.

4) Prosím, opět Vás žádám o sběr korku - špunty nebo jiné korkové předměty. Už nám došly a budeme je potřebovat.

5) Vy, kteří jste se rozhodli strávit společný víkend, je pro Vás tato informace nejdůležitější. Na adrese www.ubytovani-sazava.cz se podívejte, kam pojedeme. Protože hlasování na třídních schůzkách Sparta versus Athény dopadla nerozhodně, snažila jsem se uspokojit možnosti různorodé. V tomto místě můžete bydlet pod stanem nebo v chatkách nebo v  domě. Podívejte se na ceny a vyberte, co byste nejraději. Chatky jsou pro 4 - 5 osob a volné jsou čtyři. Pokoje jsou volné pro všechny. Pokud bude celá naše skupina bydlet v domě noc bude stát místo 350Kč 300Kč. Pokud se neshodneme, vyberte, co je Vám milé. Protože chatky jsou jen čtyři, první čtyři reagující je mají. Prosím, abyste se ozvali nejpozději do zítřka poledne, co se společného víkendu týká. Moc Vám děkuji.

6) Paní učitelka M. Štefaníková z 5.B nabídla dětem lyžařský kurz na doplnění její třídy. U nás po hlasování preferencí se rozhoduje mezi variantou klasická škola v přírodě nebo týden zima, týden jaro. Dnešní hlasování ve škole dopadlo nerozhodně. Tak uvidíme.........

Ještě jednou díky za všechno, díky za vás, mám vás moc ráda a těším se na viděnou o víkendu. S pozdravem Veronika.

Kalendář akcí

Pondělí 27.1.2020
Úterý 28.1.2020
Středa 29.1.2020
Čtvrtek 30.1.2020
Pátek 31.1.2020
Sobota 1.2.2020
Neděle 2.2.2020