Třída - 7. A

2. školní týden - informace

Zdravím Vás ve druhém školním týdnu a posílám informace.

1) Prosím, vyplňte dotazník týkající se hodnocení Vašich dětí v tomto školním roce a pošlete zpět.

2) Pokud máte nové telefonní číslo, změnu v adrese nebo jakýkoliv změněný osobní údaj, prosím, napište mi ho na papír nebo do kalendáře. Pošlete ho po dětech zpět do školy. Je nutné, abychom měli aktuální kontakty, kdyby se něco dělo. Je to pro bezpečí dětí. Předem moc děkuji.

3) V pátek 22. 9. 2017 jdeme na výlet do Divoké Šárky. Sraz v 8 hodin před školou, návrat ve 12, 35. S sebou: průkazky PID, jídlo, pití, penál, nůžky, lepidlo. Kdo nemá ve škole knihu Staré pověsti české, budeme ji opět potřebovat. Poprvé s ní budeme pracovat na výletě.

4) Pokud je ve Vašich silách zařídit všechny potřebné pomůcky a věci do pondělí 18. 9. budu za děti ráda. Abychom mohli v pohodě pracovat. Veškeré prosby jsou na papíře z třídních schůzek a jsou i na našem třídním webu. Děkuji moc.

5) Prosím, kdo z Vás má zájem o podepsání Generálního souhlasu s činností školního psychologa, podepište a pošlete zpět do školy. Pokud zatím nechcete, nechte si ho u sebe a můžete využít, když bude problém.

6) Zveme Vás na vernisáž výstavy ke konci oslav 110. výročí školy. Koná se v sobotu 30. 9. 2017 v 11, 11. Na výstavu sháníme paravany, šablony z kartonu, starou prvorepublikovou lavici, kostým parašutisty a kostýmy pro děti z první republiky, cenzurované učebnice z druhé svět. války a jakékoliv artefakty tohoto období. Prosím, kdo může čímkoliv přispět, předem děkujeme.

7) Na třídní web jsem vyvěsila inspirativní seznam knih pro věk páťáků, kdybyste něvěděli, co číst. Není to povinná ani doporučená četba, pouze inspirativní.

8) Kdo má doma čtenářský deník, prosím, aby ho do pátku přinesl. Budeme si dělat titulní stránku do páté třídy a zapisovat si Staré řecké báje a pověsti. Je nutné, aby ho měli všichni. Moc děkuji.

Přeji Vám všem mnoho energie do nového školního roku, pohodu a klid. A předem děkuji za komunikaci při řešení problémů a za Vaše názory. Moc si vážím společné práce, kterou máme za sebou a těším se na tu, která nás čeká. Zdravím všechny skvělé, báječné rodiče z Motýlí 5. A třídy a za všechno děkuji. S pozdravem Hydra Verča.

Kalendář akcí

Úterý 28.1.2020
Středa 29.1.2020
Čtvrtek 30.1.2020
Pátek 31.1.2020
Sobota 1.2.2020
Neděle 2.2.2020
Pondělí 3.2.2020