Kontakty

Ředitel

Mgr. Jan Korda
Ředitel, Učitel Hv
Umístění: Ředitelna - 1. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: jan.korda@zs-ln.cz
Telefon 2: 602 286 973

Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ

Mgr. Lenka Pechátová
Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ, učitelka OSV
Umístění: 1. patro

Další kontakty

Email 2: zastupkyne@zs-ln.cz
Telefon 2: 723 778 527
Mgr. Lubomira Predmerská
Zástupkyně ředitele školy pro ZŠ, učitelka Př

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 673

Zástupkyně ředitele školy pro MŠ

Petra Motyčková
Zástupkyně ředitele školy pro MŠ, ČERVENÁ třída

Učitel/ka 1. stupeň

Mgr. Marcela Bílá
Učitel/ka 1. stupeň, 2.C
Třída: 2. C
Mgr. Irena Dlasková
Učitel/ka 1. stupeň, 4.D
Třída: 4. D
Umístění: 2. patro ZŠ Lyčkovo náměstí
Lucie Glogarová
Učitel/ka 1. stupeň, 4.B
Třída: 4. B
Mgr. Lenka Kader Aghová
Učitel/ka 1. stupeň, 3.A, Učitelka Čj pro cizince
Třída: 3. A
Umístění: 1.patro
Mgr. Lucie Klimešová
Učitel/ka 1. stupeň, 4.A
Třída: 4. A
Umístění: sborovna
Mgr. Jana Křehlová
Učitel/ka 1. stupeň, 5.D
Třída: 5. D
Mgr. Kamila Kyjanková
Učitel/ka 1. stupeň, 5.A
Třída: 5. A
Umístění: 1.patro
Mgr. Veronika Sedláková
Učitel/ka 1. stupeň, 4.C
Třída: 4. C
Umístění: přízemí
Mgr. Petr Tichý
Učitel/ka 1. stupeň, 1.B
Třída: 1. B
PhDr. Jiří Brůžek
Učitel/ka 1. stupeň, 3.B
Třída: 3. B
Mgr. Veronika Dobrovolná
Učitel/ka 1. stupeň, 2.A
Třída: 2. A
Umístění: 2.patro
Mgr. Marie Hronková
Učitel/ka 1. stupeň, Aj
Bc. Jana Kadlecová
Učitel/ka 1. stupeň, 2.B
Třída: 2. B
Umístění: 2. patro ZŠ Lyčkovo náměstí

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna
Mgr. Ivana Königová
Učitel/ka 1. stupeň, 1.A, výchovná poradkyně školy
Třída: 1. A
Umístění: 2. patro
Konzultace: dle domluvy
Mgr. Roman Kučera
Učitel/ka 1. stupeň, 5.C
Třída: 5. C
Alena Nosková
Učitel/ka 1. stupeň, 3.C
Třída: 3. C

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 683 - kabinet
Mgr. Michaela Štefaníková
Učitel/ka 1. stupeň, 5.B
Třída: 5. B
Umístění: 2.patro

Učitel/ka 2. stupeň

Mgr. Kateřina Bártová
Učitel/ka 2. stupeň, Výchovná poradkyně školy, Čj - D, spec.pedagog, preventistka školy
Umístění: 2.patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677 - sborovna půda
Bc. Ondřej Černý
Učitel/ka 2. stupeň, Tv, Pč
Umístění: přízemí školy
Mgr. Jan Jirovec
Učitel/ka 2. stupeň, TV, vaření
Mgr. Jan Kubát
Učitel/ka 2. stupeň, 6.C, Př, Che
Třída: 6. C
Mgr. Magdaléna Kvášová
Učitel/ka 2. stupeň, 7.B, Př, Osv
Třída: 7. B
Ekaterina Nikolaeva
Učitel/ka 2. stupeň, Nj
Mgr. Jindřiška Šafková
Učitel/ka 2. stupeň, 8.B, dějepis
Třída: 8. B
Mgr. Zuzana Slovinská
Učitel/ka 2. stupeň, 9.B, AJ
Třída: 9. B
Mgr. Karolína Svobodová
Učitel/ka 2. stupeň, 6.B, Fj, Aj, D
Třída: 6. B
Mgr. Gabriela Žďárská
Učitel/ka 2. stupeň, 6.A, Aj
Třída: 6. A
Umístění: 2. patro
Mgr. Jan Brabec
Učitel/ka 2. stupeň, 7.C, Fy - IT
Třída: 7. C
Umístění: 3. patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677 - sborovna půda
PhDr. Olga Havlová
Učitel/ka 2. stupeň, 9.C, zeměpis
Třída: 9. C
Mgr. Barbora Křížová
Učitel/ka 2. stupeň, 8.A, Aj
Třída: 8. A
Mgr. Kristýna Kutílková
Učitel/ka 2. stupeň, 7.A, Aj
Třída: 7. A
Mgr. Michaela Milnerová
Učitel/ka 2. stupeň, Čj a Vv
Umístění: 2. patro

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna
Mgr. Kateřina Paseková
Učitel/ka 2. stupeň, Př, Ma, FIE
Veronika Škrhová
Učitel/ka 2. stupeň, 8.C, Ma
Třída: 8. C
Bc. Jana Štiková
Učitel/ka 2. stupeň, asistentka pedagoga 2 stupeň, Fy
Mgr. Jana Vodná Velebová
Učitel/ka 2. stupeň, 9.A, Čj, Vv
Třída: 9. A

Učitel/ka v přípravné třídě

Mgr. Dana Urbánková
Učitel/ka v přípravné třídě, 0.A
Třída: 3. A
Umístění: přízemí ZŠ vpravo
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Mgr. Lenka Vaculová
Učitel/ka v přípravné třídě, 0.B
Umístění: přízemí ZŠ vpravo

Učitelka MŠ

Dana Bartoňová
Učitelka MŠ, MODRÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Bc. Jana Hamouzová
Učitelka MŠ, FIALOVÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
DiS. Tereza Králová
Učitelka MŠ, ZELENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
DiS. Kateřina Murceková
Učitelka MŠ, ZELENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Veronika Šimáková
Učitelka MŠ, ČERVENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
DiS. Eva Švrčková
Učitelka MŠ, ŽLUTÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
DiS. Margita Beranová
Učitelka MŠ, ČERVENÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Kristina Hrušková
Učitelka MŠ, BÍLÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Irena Marešová
Učitelka MŠ, ŽLUTÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Alžběta Renzová
Učitelka MŠ, MODRÁ třída
Umístění: MŠ Pernerova
Mariana Skálová
Učitelka MŠ, FIALOVÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Mgr. Margareta Vopálenská
Učitelka MŠ, BÍLÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí

Speciální pedagog školy

Mgr. Magdalena Bořkovcová
Speciální pedagog školy, využívá v práci se žáky mimo jiné metodu FIE a metodu Percepčí a motorická oslabení ve školní praxi Mgr. Pavly Bubeníčkové
Umístění: půda ZŠ Lyčkovo náměstí
Mgr. Tereza Hajko
Speciální pedagog školy, logopedka
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Mgr. Michaela Zoulová
Speciální pedagog školy
Mgr Klára Fischerová
Speciální pedagog školy
Umístění: 3. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: klarakabrielova@volny.cz
Mgr. Ester Stará
Speciální pedagog školy, koordinátorka inklutze, logopedka školy
Umístění: 2. patro
Konzultace: dle domluvy

Další kontakty

Email 2: esterstara@gmail.com

Školní psycholog

Bc. Jana Geisslerová
Školní psycholog

Lektor skupinových podpůrných aktivit

DiS. Jana Lejdarová
Lektor skupinových podpůrných aktivit, podpůrné aktivity - doučování

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 675 - sborovna

Asistent(ka) pedagoga

Ing. Blanka Douděrová
Asistent(ka) pedagoga, 2.C
Mgr. Katarína Hronová
Asistent(ka) pedagoga, 1.A
Martina Krupičková
Asistent(ka) pedagoga, 4.B
Veronika Lehká
Asistent(ka) pedagoga, 3.B
Eliška Nádobová
Asistent(ka) pedagoga, 4.A
DiS. Alice Pavelcová
Asistent(ka) pedagoga, 4.A
Jan Tykal
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň
Mgr. Olga Fišerová
Asistent(ka) pedagoga, 3.C
Jan Korenc
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň, koordinátor odpoledních podpůrných aktivit
Hana Kůsová
Asistent(ka) pedagoga, FIALOVÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Irena Lucáková
Asistent(ka) pedagoga, 0.A
Markéta Olehlová
Asistent(ka) pedagoga, BÍLÁ třída
Umístění: MŠ Lyčkovo náměstí
Bc. Markéta Rozsypalová
Asistent(ka) pedagoga, 2. stupeň ZŠ

Vedoucí vychovatelka školní družiny

Věra Popescuová
Vedoucí vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677

Vychovatelka školní družiny

Jana Chittendenová
Vychovatelka školní družiny
Jana Poklopová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: přízemí školy 2.C
Bc. Olga Slavíková
Vychovatelka školní družiny
Umístění: Půda ZŠ
Martina Vališová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677
Petra Wojnarová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: půda ZŠ
Zuzana Nešporová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: přízemí vedle recepce
Michaela Rabová
Vychovatelka školní družiny, asistentka pedagoga 5.B
Štěpánka Tůmová
Vychovatelka školní družiny
Lenka Vyletělová
Vychovatelka školní družiny
Umístění: domeček ŠD

Další kontakty

Telefon 2: 221 779 677

Vedoucí školního klubu

Zdeněk Hendrych
Vedoucí školního klubu

Vychovatel(ka) školního klubu

Ondřej Klouda
Vychovatel(ka) školního klubu
Vítek Ryba
Vychovatel(ka) školního klubu

Hospodářka

Andrea Březnovská
Hospodářka
Umístění: 1. patro - sborovna
Reni Šebková
Hospodářka, vedoucí školní jídelny
Umístění: 1. patro

Další kontakty

Telefon 2: 775 658 722

Recepční školy

Milena Kolínská
Recepční školy
Martina Mandíková
Recepční školy
Umístění: Přízemí školy

Provozní zaměstnanci ZŠ

Karel Berka
Provozní zaměstnanci ZŠ, školník
Ladislav Hlavatý
Provozní zaměstnanci ZŠ, školník, správce školního hřiště

Kalendář akcí

Neděle 20.10.2019
Pondělí 21.10.2019

Divadlo Gong - Stínadla se bouří

08:00 - 12:35 (4. B)

Žlutá třída

09:00 - 10:00 (Žlutá)
Nově joga s dětmi. Vždy jednou za čtrnáct dní pod vedením paní Tonové.

červená třída - Podzimní dílnička.

17:00 - 00:00 (Červená)
Děti z červené třídy zvou své rodiče, prarodiče a kamarády na podzimní dílničku v červené třídě . Přijďte s námi strávit hezké podzimní odpoledne, dát si s námi čaj a jablečný koláč, který pro Vás děti upečou.Budeme tvořit společně z přírodnin, které nasbíráme při vycházkách, a vyzdobíme jimi naši třídu a šatnu. Budeme se těšit. Hezké podzimní dny.
Úterý 22.10.2019

návštěva Platetária

08:00 - 13:30 (5. D)

Žlutá třída

09:00 - 10:00 (Žlutá)
Canisterapie
Středa 23.10.2019

Červená třída - Joga-

08:30 - 09:00 (Červená)

Bílá+Fialová -předškoláci NG

09:00 - 12:00 (Mateřská škola)
Předškoláci se vydají do Veletřžního paláce - program " Ve střehu" Odchod z MŠ bude v 9:10. Prosíme batůžek s pitím a drobnou, zdravou svačinkou. Děkujeme za spolupráci!

Žlutá třída

09:00 - 11:00 (Žlutá)
Pasování předškoláků ( společná akce na třídě pro všechny děti)

Zelená - pasování předškoláků

09:00 - 11:00 (Zelená)
Akce ve třídě. Předškolí děti se vydají na cestu poskládanou z úkolů a luštěním z mapy. Dostanou se až do cíle a zvádnou roli předškoláka?
Čtvrtek 24.10.2019

Zelená - Oslava Narozenin

08:00 - 12:00 (Zelená)

Bílá třída - PASOVÁNÍ ÚŘEDŠKOLÁKŮ

08:30 - 12:00 (Mateřská škola)
Dnes proběhne "PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ" Prosíme o slavnostní oblečení a sušené nebo čerstvé ovoce na malinkou oslavu po pasování.   Děkujeme za spolupráci - BÍLÁČCI

Dopravní hřiště

09:45 - 13:30 (4. B)
Pátek 25.10.2019

Bílá-RŮŽOVÝ DEN s oslavou narozenin Keira

08:30 - 12:00 (Mateřská škola)
Dnes na oslavu narozenin si oblečte něco RŮŽOVÉHO pokračujeme v poznávání barev DUHY   děkujeme - Bíláčci
Sobota 26.10.2019
Všechny akce >