Poděkování rodičům podporovatelům školy

Vážení rodiče,

rád bych touto cestou poděkoval všem rodičům za podporu programu naší školy. Obzvlášť děkuji všem rodičům, kteří obdařili květinami školu na Lyčkově náměstí a v Pernerově ulici. Sešlo se mnoho krásný květin, díky kterým se obě budovy již krásně zelenají! Poděkování patří i všem organizátorkám a organizátorům školní slavnosti "Květina pro Pernerku", která po organizační i obsahové stránce byla příjemně dokonalá.

Rád bych poděkoval i všem rodičům za podporu pracovníků školy, kteří se rozhodli svou nespokojenost se současný stavem školství v ČR projevit stávkou. Ač pozdní vyhlášení stávky a naše rozhodnutí uzavřít základí školu vám rodičům dětí na ZŠ jistě způsobilo velké komplikace, respektovali jste všichni naše rozhodnutí, ba někteří z vás projevili podporu slovy i písemně. Vážím si toho a ještě jednou DĚKUJI!

Přeji klidné podzimní období a těším se na setkání při tradičních adventních akcích školy.

10.12. Vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromu v Pernerově (MŠ a ZŠ Pernerova)

11.12. Vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromu na Lyčkově náměstí (MŠ a ZŠ Lyčkovo)

12.12. Vánoční koncert ZŠ v kostele na Karlínské náměstí

16.12. Vánoční koncert MŠ v kostele na Karlínské náměstí

 

 

Mgr. Jan Korda, ředitel školy

Kalendář akcí

Čtvrtek 13.8.2020
Pátek 14.8.2020
Sobota 15.8.2020
Neděle 16.8.2020
Pondělí 17.8.2020
Úterý 18.8.2020
Středa 19.8.2020
Všechny akce >