Odpolední kroužky od září 2018

Seznam odpoledních kroužků ve školním roce 2018/2019

Den

Název kroužků

Termín

Místo

Organizátor

Kontakt

Pondělí

sbor

13:45 - 14:30

hudebna

Ondřej Černý

marcela.bila@zs-ln.cz

Pondělí

keramika

(1. – 3. ročník)

13:45 - 15:15

keramika

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Pondělí

střelba

14:00 - 15:00

učebna ZŠ

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Pondělí

florbal I (1. - 2. třída)

15:00 - 16:00

tělocvična

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Pondělí

klavír 1

15:10 - 19:15

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Pondělí

florbal II (3. - 6. třída)

16:00 - 17:00

tělocvična

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

 

 

 

 

 

 

Úterý

pohybové hry MŠ I

13:45 - 14:30

tělocvična

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Úterý

keramika (1. ročník)

13:45 - 15:15

keramika

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Úterý

klavír 1

14:15 - 18:00

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Úterý

Šachy

15:00 - 15:45

učebna ZŠ

Lukáš Černoušek

skola@sachovykrouzek.cz

Úterý

Flétna

15:00 - 16:00

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Úterý

atletika I (1.-2. třídy)

15:00 - 16:00

areál ZŠ Petra Strozziho

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Úterý

keramika (1. – 3. ročník + předškoláci)

15:30 - 17:00

keramika

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Úterý

atletika I (3.-5. třídy)

16:00 - 17:00

areál ZŠ Petra Strozziho

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

 

 

 

 

 

 

Středa

střelba

14:00 - 15:00

učebna ZŠ

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Středa

klavír 3

14:15 - 18:00

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Středa

atletika II

15:00 - 16:30

areál ZŠ Petra Strozziho

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Středa

stolní tenis (začátečníci)

15:00 - 16:00

chodba ZŠ

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Středa

Míčové hry (mladší)

15:15 - 16:00

tělocvična

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Středa

stolní tenis (pokročilí)

16:00 - 17:00

chodba ZŠ

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Středa

Míčové hry (starší)

16:15 - 17:00

tělocvična

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Středa

tvorba bižuterie

16:30 - 17:30

učebna ZŠ

Zuzana Nešporová

Milada.Zemanova@seznam.cz

Středa

Orientační běh

18:00 - 19:00

TV ZŠ Petra Strozziho

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

 

 

 

 

 

 

Čtvrtek

sbor

13:30 - 14:30

hudebna

Ondřej Černý

marcela.bila@zs-ln.cz

Čtvrtek

klavír 2

13:45 - 17:25

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Čtvrtek

keramika

(1.- 3. ročník)

13:45 -15:15

keramika

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Čtvrtek

T BALL

14:30 - 16:00

areál ZŠ Petra Strozziho

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Čtvrtek

kytara skupina (začátečníci)

15:10 - 16:00

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Čtvrtek

sálovka mladší

15:15 - 16:00

tělocvična

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Čtvrtek

Keramika

(4.-9. ročník)

15:15 -16:45

keramika

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Čtvrtek

kytara (individuální)

16:00 - 17:30

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Čtvrtek

sálovka starší

16:15 - 17:00

tělocvična

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

 

 

 

 

 

 

Pátek

florbal III (1. - 4. třída)

15:00 - 16:00

tělocvična

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Pátek

Sportovní hry

16:00 - 17:00

tělocvična

Ondřej Černý

info@oddechovycas.cz

Pátek

Klavír 2

13:40 - 17:25

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz

Pátek

kytara individuál

15:00 - 18:00

učebna ZŠ

Karlínské SPEKTRUM

cizkova@ddmpraha.cz


Více o odpoledních aktivitách ve škole a v blízkém okolí naleznete:

Spektrum Karlín - http://www.ddmpraha.cz/karlinske-spektrum/krouzky,

Sportovní kroužky Ondřej Černý - https://oddechovycas.cz/

Šerm (pondělí - čtvrtek 17.00 - 20.00) tělocvična ZŠ Lyčkovo náměstí  - http://www.fc-karlin.cz/

Další nabídka odpoledních aktivit v okolí:

tenis - http://www.skola-tenisu.cz/

cvičení v Sokole Karlín - http://www.sokol-karlin.eu/index.php/cviceni

plavání - www.activityclub.cz

 

Kalendář akcí

Úterý 22.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)
Středa 23.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)
Čtvrtek 24.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)
Pátek 25.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)
Sobota 26.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)
Neděle 27.1.2019
Pondělí 28.1.2019
Všechny akce >