Odpolední kroužky od září 2017

Seznam odpoledních kroužků ve školním roce 2017/2018

Den Název kroužků Termín Místo Organizátor Kontakt
Pondělí sbor 13:30 - 14:30 hudebna Ondřej Černý marcela.bila@zs-ln.cz
Pondělí klavír 2 13:45 - 19:15 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Pondělí střelba 14:00 - 15:00 učebna ZŠ Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Pondělí florbal I (1. - 2. třída) 15:00 - 16:00 tělocvična Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Pondělí keramika II 15:30 - 17:00 keramika Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Pondělí florbal II (3. - 6. třída) 16:00 - 17:00 tělocvična Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Pondělí flétna 16:15 - 17:00 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
           
Úterý pohybové hry MŠ I 13:30 - 14:30 tělocvična Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Úterý keramika začátečníci 1 13:45 - 15:15 keramika Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Úterý klavír 1 14:00 - 17:45 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Úterý Šachy 15:00 - 15:45 učebna ZŠ Lukáš Černoušek  
Úterý atletika I (1.-2. třídy) 15:00 - 16:00 areál ZŠ Petra Strozziho Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Úterý vaření 15:15 - 16:45 kuchyňka Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Úterý keramika začátečníci 2 15:30 - 17:00 keramika Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Úterý atletika I (3.-5. třídy) 16:00 - 17:00 areál ZŠ Petra Strozziho Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Úterý flétna 16:15 - 17:00 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
           
Středa stolní tenis (začátečníci) 15:00 - 16:00 chodba ZŠ Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Středa in-line bruslení 15:15 - 16:00 tělocvična Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Středa atletika II 15:30 - 16:30 areál ZŠ Petra Strozziho Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Středa stolní tenis (pokročilí) 16:00 - 17:00 chodba ZŠ Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Středa in-line bruslení 16:15 - 17:00 tělocvična Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Středa klavír 2 16:15 - 19:15 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Středa tvorba bižuterie 16:30 - 17:30 učebna ZŠ Zuzana Nešporová Milada.Zemanova@seznam.cz
Středa Orientační běh 17:00 - 18:00 TV ZŠ Petra Strozziho Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
           
Čtvrtek keramika začátečníci 13,45-15,15 keramika Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek sbor 13:30 - 14:30 hudebna Ondřej Černý marcela.bila@zs-ln.cz
Čtvrtek klavír 2 13:45 - 18:30 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek klavír 3 14:00 - 17:00 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek T BALL 14:30 - 16:00 areál ZŠ Petra Strozziho Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Čtvrtek kytara skupina 15:00 - 16:00 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek flétna 15:00 - 17:00 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek sálovka mladší 15:15 - 16:00 tělocvična Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek keramika pokročilí 15:15 -16:45 keramika Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek kytara individuál 16:00 - 16:45 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Čtvrtek sálovka starší 16:15 - 17:00 tělocvična Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
           
Pátek florbal III (1. - 4. třída) 15:00 - 16:00 tělocvična Ondřej Černý ondrejcerny@seznam.cz
Pátek kytara skupina 15:00 - 16:00 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz
Pátek kytara individuál 16:00 - 16:45 učebna ZŠ Karlínské SPEKTRUM cizkova@ddmpraha.cz


Více o odpoledních aktivitách ve škole a v blízkém okolí naleznete

Spektrum Karlín - http://www.ddmpraha.cz/karlinske-spektrum/krouzky,

Sportovní kroužky Ondřej Černý - http://zs-ln-sportovnikrouzky.cz/

šerm - http://www.fc-karlin.cz/

tenis - http://www.skola-tenisu.cz/

cvičení v Sokole Karlín - http://www.sokol-karlin.eu/index.php/cviceni

plavání - www.activityclub.cz

Kalendář akcí

Pátek 25.5.2018

Škola v přírodě Bedřichov - Pension Uko

09:00 - 13:00 (2. B)

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Sobota 26.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Neděle 27.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Pondělí 28.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Úterý 29.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Středa 30.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Čtvrtek 31.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Všechny akce >