Výsledek přijímacího řízení do 1. ročníku ZŠ

Ředitel Základní školy a mateřské školy, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6, jako věcně a místně příslušný správní orgán dle ustanovení § 165 odst. 2 písm. e) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a podle § 67, 68 a 69 zákona č.500/2004 Sb., správní řád, rozhodl takto:

Do 1. ročníku ve školním roce 2018/2019 jsou přijaty dětí splňující přijímací kritérium č. 1 -  Dítě s místem trvalého pobytu v Městské části Praha 8 - z příslušného školského obvodu – spádová oblast.

Při posuzování žádosti postupoval ředitel školy v souladu se stanovenými kritérii na školní rok 2018/2019 pro přijímání dětí k základnímu vzdělávání v Základní škole a mateřské škole, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6.

Rozhodnutí o přijetí a nepřijetí je možné si vyzvednout od čtvrtka 10. května 2018 na recepci školy.

První společné setkání budoucích prvňáčků a jejich rodičů se uskuteční ve čtvrtek 14. 6. 2018 od 17 hodin v budově základní školy.

Seznam přijatých dětí do 1. ročníku školní roku 2018/2019

1. Agapova Varvara   27. Jirava Kuido   53. Raba Maxmilián
2. Babczynská Tereza   28. Karapetyan Gevorg   54. Rychetský Mikuláš Ondřej
3. Bardin Oleg   29. Karas Michael   55. Steiner Karel
4. Bašek Adam   30. Kovářová Klára   56. Studený Petr
5. Beran Bartoloměj   31. Krušinová Magdaléna   57. Ševců  Tobiáš
6. Bergová Agáta   32. Kříž Kristián   58. Šimáčková Julie
7. Berková Hana   33. Kulková Laura   59. Šonský Josef 
8. Blümelová Andrea   34. Kutík Václav   60. Šucha Eliáš
9. Červinková Klára   35. Libichová Diana   61. Tichý Štefan
10. De Armas Valdes Oliver   36. Lichtenberk Albert   62. Tomaselli Sofia Victoria
11. Divecký Antonín   37. Lišková Eliška   63. Tranová Ngoc Anh
12. Dostálová Amálie   38. Ludvíková Amélie   64. Troup  Jáchym
13. Douda Lukáš   39. Mikšík David   65. Tvrdý Zdeněk
14. Durďáková Marianna   40. Minařík Theodor   66. Tylová Josefína
15. Dvořáková Kristýna   41. Minksová Karolína   67. Urbanová Malvína
16. Elizbaryan Elizaveta   42. Muller Jakub   68. Vasilevickaja Eva
17. Friml Sebastina Christopher   43. Neumann Viktor    69. Vašek  František
18. Fučík Lukáš   44. Nguyen Tran Anh Duong   70. Vašků Kryštof
19. Glückseligová Silvie   45. Nohejlová Eliška   71. Vejmelková  Doris
20. Hájek Viliam   46. Nosek Matěj   72. Vnoučková Kristýna
21. Hajnal Kende   47. Orlov Mark   73. Volejník  Adam
22. Hanusová Jana   48. Pancířová  Sofie   74. Vrba Jakub
23. Heřmánková Kateřina   49. Petr David   75. Walterová Ester
24. Horyna Matěj   50. Píhrtová  Eliška   76. Zemínová Natálie
25. Hutka Daniel   51. Pour Zoe        
26. Chvála Tomáš   52. Pullano  Maxmilian        

Kalendář akcí

Pátek 25.5.2018

Škola v přírodě Bedřichov - Pension Uko

09:00 - 13:00 (2. B)

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Sobota 26.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Neděle 27.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Pondělí 28.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)

ZOO TROJA - celodenní výlet

08:30 - 00:00 (Krtci)
Úterý 29.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)

Fotografování tříd

08:30 - 11:30 (Mateřská škola)
Proběhne v dopoledních hodinách ve všech třídach.
Středa 30.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)

Pejsci - předškoláci - divadlo - odchod v 8 hodin

08:00 - 12:00 (Pejsci)
Předškoláci jdou do  na představení " Květinový salon švadlenky Madlenky" KDY: 30/5 středa ODCHOD: 8h KAM: divadlo Semafor - Dejvice S SEBOU:funkční batoh s pitím - svačinku dostaneme ze školky

MŠ Lyčkovo náměstí - Kočky

08:30 - 12:00 (Mateřská škola)
Polodenní výlet do Stromovky. S sebou batůžek s pitím, pláštěnkou. Svačina zajištěna.

Divadlo Semafor

09:00 - 11:00 (Myšky)
Divadlo Semafor -Květinový  salon švadlenky Madlenky (pro předškoláky -pejsci od 9hodin a krtci,žabky,myšky od 10.30 -obéd mezi 12.30 a 13h)
Čtvrtek 31.5.2018

Indiáni na kolech

08:00 - 15:00 (2. D)
škola v přírodě

Cesta do Mytologie - Šumava, Nová Huť

08:00 - 15:30 (2. A)
Všechny akce >