Organizace zápisu k základnímu vzdělávání na ZŠ Lyčkovo náměstí pro školní rok 2019/2020

Přinášíme informace o organizaci zápisu k základnímu vzdělávání na ZŠ Lyčkovo náměstí pro školní rok 2019/2020.

 

Pět kroků do Smysluplné školy:

1. Registrace předškoláků

Od 7. ledna 2019 - do 15. února 2019

- registrací předškoláků získáme data o počtu zájemců a můžeme informovat o šancích na přijetí do 1. ročníku či přípravné třídy;

- registrace je elektronická na webu školy http://www.zs-ln.cz/web/registrace.

2. Setkání rodičů předškoláků s vedením školy

Pondělí 4. února 2019 od 18.00 - (půda školy)

- seznámení s organizací zápisu a s pravidly přijímání dětí do 1. tříd a přípravného ročníku ZŠ, seznámení s programem školy a diskuze.

3. Den nanečisto pro všechny předškoláky a jejich rodiče

Středa 6. února 2019 od 9.00

- den, kdy si předškoláci vyzkoušejí být školáky v naší škole; rodiče se seznámí s metodami práce učitelů, okusí atmosféru školy a setkají se s vedením školy;

- přihlášení dítěte na Den nanečisto je elektronicky na webu školy http://www.zs-ln.cz/web/den_nanecisto

4. Škola nanečisto

Úterý 26. 2. - 26. 3. 2019 (14.00 - 14.45)

- pětidílný přípravný kurz pro prvňáky (5 úterků před zápisem) pro budoucí prvňáky;

- přihláška na bezplatný přípravný kurz je součástí elektronické registrace http://www.zs-ln.cz/web/registrace.

5. Zápis předškoláků do 1. ročníku a do přípravného ročníku ZŠ

Úterý a středa 2. dubna a 3. dubna 2019 (14.00 - 18.00) -

- termíny jsou určené pouze pro spádové děti;

- na webu školy bude před zápisem možnost objednání přesného času zápisu.

Úterý 23. dubna 2019 (14.00 - 18.00) - Dodatečný zápis

- termín je určen pro spádové děti, které se nemohou dostavit v řádném termínu zápisu, dále pro nespádové děti na případná volná místa dle kapacity školy.

 

V příloze jsou ke stažení přijímací kritéria, seznam spádových uklic a leták o organizaci zápisu na naší škole.

Přiložené soubory:

Kalendář akcí

Úterý 22.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)

Zelená třída - Canisterapie

09:00 - 10:00 (Zelená (Ježci))

Červená třída - Canisterapie.

10:00 - 00:00 (Červená (Krtci))
Středa 23.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)

Červená třída - Bruslení - DD Karlík

10:00 - 11:00 (Červená (Krtci))
Bruslit půjde skupinka dětí - předškoláci, a děti prostřednáčci, kteří již bruslí.

červená třída - Předškoláci - Angličtina.

15:00 - 00:00 (Červená (Krtci))
Čtvrtek 24.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)

Zelená - První lekce plavání pro předškoláky

09:00 - 10:00 (Zelená (Ježci))
Seznam věcí najdete v aktualitách, u dveří do umývárny a na letáčku, který jste již dostávali.

Červená třída - Předškoláci - 1.lekce plavání

10:00 - 10:30 (Červená (Krtci))
Bazén Olšanka. Informace na mailech. Děkujeme za spolupráci.

Žlutá třída

11:00 - 11:30 (Žlutá (Myšky))
Probéhne 1.lekce plavání pro  přihlášene předškoláky. Blizši info najdete v aktualitách pod žlutou třídou a v emailu.

Modrá třída - první lekce plavání

11:00 - 11:30 (Modrá (Žabky))
Seznam věcí najdete v aktualitách, u dveří do umývárny a na letáčku, který jste již dostávali.
Pátek 25.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)

Žlutá třída

08:30 - 09:00 (Žlutá (Myšky))
Jóga s dětmi a oslava narozenin Tobíka 6let

Bílá třída - divadlo Minor

08:45 - 12:00 (Mateřská škola)
představení " O pejskovi a kočičce"

Zelená třída - Divadlo minor

09:30 - 11:30 (Zelená (Ježci))
Divadlo o Pejskovi a kočičce pro předškoláky. Odchod ze školky v 8:45. Sebou prosime batoh s pitim a drobnou zdravou svačinku.

Modrá třída - návštěva tělocvičny - Sokolovna Libeň

10:00 - 11:00 (Modrá (Žabky))
Sobota 26.1.2019

Zimní škola v přírodě Velká Úpa

00:00 - 00:00 (3. A, Web, Základní škola)
Neděle 27.1.2019
Pondělí 28.1.2019

Červená třída - Divadlo v Mš - Zlatá rybka.

00:00 - 00:00 (Červená (Krtci))

FIALOVÁ TŘÍDA-divadlo v MŠ

09:00 - 10:00 (Fialová (Kočky))
28. 1. divadelní představení v MŠ, 9.00 hodin, Zlatá rybka

Zelená třída - Divadlo v MŠ Zlatá ryba

09:00 - 11:00 (Zelená (Ježci))

MŠ-Lyčkovo-divadlo

09:00 - 11:00 (Mateřská škola)
Do školky přijede divadlo pro všechny děti z Bílé a Fialové třídy - představení " Zlatá rybka" Prostory školy - Divadlo - hudebna

Žlutá třída

10:45 - 11:30 (Žlutá (Myšky))
DIVADLO V MŠ- Zlatá rybka

Modrá třída - divadlo v mš - Zlatá rybka

10:45 - 11:30 (Modrá (Žabky))
Všechny akce >