Projekt "Mluvme spolu"

Vážení rodiče, kolegové,

v minulosti jste jistě zaznamenali informace o probíhajícím projektu “Mluvme spolu” ( Více o projektu se dozvíte zde), který se v naší škole realizuje od září minulého roku. Nyní se projekt přehoupl do své finální části, během které Vás budeme postupně informovat o výsledcích tohoto projektu. Již teď Vám však s hrdostí můžeme sdělit, že  během uplynulých měsíců učitelé vykonali mnoho práce, realizovali zajímavé aktivity během výuky (seznam naleznete zde), formou workshopů se podělili o své znalosti se svými kolegy a aktivně šířili informace o projektu a potažmo celém programu Erasmus+. Pokud Vás projekt a jeho výsledky zajímají, sledujte stránky školy.

Projekt je financován vzdělávacím programem Erasmus+, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Středa 21.8.2019
Čtvrtek 22.8.2019